Ana sayfa

Shandong Geological & Mineral Equipment Ltd. Corp. Fabrika turu

Çin Shandong Geological & Mineral Equipment Ltd. Corp. Sertifikalar
Çin Shandong Geological & Mineral Equipment Ltd. Corp. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    firmamız Jinan şehir doğusunda, Shandong Eyaleti, 30000 metrekare alanın başkenti bulunmaktadır. Depolama deposu 10000 metrekareyi aşıyor. Kayıtlı sermayemiz 6.89 milyon RMB ve yaklaşık 1 / 2'sinin orta ve yüksek mühendis olduğu 80'den fazla personele sahibiz. Profesyonel satış müdürü, ürün müdürü ve satış sonrası ekibi her zaman sizin için hazırdır.

  • Ar-Ge
    Ar-Ge merkezi, jeoloji mühendisliği ekipmanlarının ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme ve pazarlanmasına adanmıştır. Pazar talebine dayanarak ve kendi avantajlarını kullanarak, uzaktan kumandalı yürüme yolunda sondaj platformları, çift cidarlı uzun sarmal sondaj boruları ve mühendislik pazarı için diğer ürünleri başarıyla geliştirmiştir. Özelleştirilmiş sondaj kuleleri, sondaj aletleri, matkap uçları, yüksek ve alçak basınç muslukları ve diğer ürün tasarım hizmetleri sunmak.

    Merkez ayrıca işleme ve üretim ve ekipman kiralama işlemlerini yürütmektedir. Ana işleme ürünlerimiz: 50mm, 60mm, 89mm matkap çubukları (hidrolik kuyu) ve 65mm, 75mm, 121mm kilit bağlantıları ve çeşitli çelik kum deliciler, çekirdek boru, toz borusu, gövde, adaptör ve çeşitli malzemeler örnek işleme; ekipman kiralama, mevcut 50 ~ 500kW jeneratörler ve yüksek basınçlı birkaç hava kompresörü, inşaat dışı alanın ihtiyaçlarını karşılayabilir.
    Size yardımcı olacak özel yapım araçlar oluşturmak için daha profesyonel hizmetler kullanacağız! Birlikte görüşmek, işbirliği yapmak ve kazanmak için içgörü insanlarına hoş geldiniz!
İletişim bilgileri
Shandong Geological & Mineral Equipment Ltd. Corp.

İlgili kişi: Rose

Tel: 0086-13608934448

Faks: 86-531-88199915

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)